תפעול חניון

תפעול חניון - שימוש במערכות מקיפות יותר

 

מערכות תפעולי חניון משולבים כיום במגוון הולך ומתרחב של מערכות טכנולוגיות מקיפות לצד מגוון של פתרונות חדשניים ומתקדמים ביותר, כל אלו מותקנים כיום במאות חניונים ברחבי הארץ ואף בעולם כולו. המערכות החכמות הן בעלות יכולת לספק פתרונות מקיפים למפעילי חניונים או לכל מאות אלפי הלקוחות המשתמשים בחניונים אלו בין אם הם קבועים או אורחים מזדמנים במקום. המערכת מאפשרת גם שילוב של מערכות מינויים מתקדמות ללקוחות הקבועים כמו אנשי עסקים העובדים במתחמים, אורחי מלונות, עובדי הקניונים ומתחמי הקניות, מבקרי בתי חולים וכיוצא באלו. שירותי חניה מתקדמים מאפשרים תפעול הכולל מערכת מתקדמת לניהול, גבייה ובקרה המסוגלת לזהות כל סיטואציה וכן לתת מענה אישי וייעודי לכל מצב ולכל לקוח.

 

מתעניינים במערכת תפעול חניון טכנולוגית מתקדמת? היכנסו כאן לפרטים נוספים.

 

תפעול חניון - להוביל בתחום התכנון

 

תפעול של מקומות בעלי שטח גדול ועם תנועה מסיבית ודינאמית של רכבים או לקוחות לאורך היום כולו אינם עניין פעוט או קל. המערכת דורשת באופן טבעי הוספה של בקרה טכנולוגית מתקדמת שמבשרת את ההובלה בתחום תכנון וניהול מתחמי שטח גדולים. יש צורך בהתמחות בנושאי התקנת הציוד ושילוב של מערכות ביטחון אטרקטיביות, יש צורך לשלוט בבקרה ובתכנון ולהוביל בתחומים אלו, השליטה נדרשת גם בנושאים כמו מערכות של ניהול מצלמות אבטחה, מערכות הגנה מקיפות או שימוש במערכות בקרה על מספר הנכנסים והיוצאים, פיקוח על הולכי הרגל, הנהגים, העובדים ועוד.

 

תפעול חניון - לתפעל ברמה הגבוהה ביותר

 

חברת תפעול חניונים מתקדמת צריכה לשים את הדגש על שלבי התכנון שיהיו ברמה הגבוהה ביותר, למשל לספק את המערכות המובילות ביותר מהיצור האיכותי ביותר, לשלב אותם למערכת אפקטיבית אחת שתוכל להיות מספיק יעילה ומקיפה לאבטח ולפקח על מתחמי ענק גדולים. עם תפיסת ביטחון גבוהה ומקצועית ביותר בשילוב של יכולות תפעול מתקדמות, מערכות האבטחה צריכות להיות משולבות יחד ומובילות את נושא הבקרה או השליטה במתחמים הרבים. היתרונות בשילוב של הטכנולוגיה הן בולטות בשטח: המערכת מתפעלת ברמה גבוהה יכולות איתור של מקרי נזק, פריצה, פיקוח על כניסה ויציאה ועד לתחומים של חיסכון בכוח אדם והגברת הביטחון. נושאים אלו שופרו לאין הכר לאור כניסת המערכת החכמה. היעילות המרבית הוכיחה עצמה לאורך השנים גם בתחום השירות ללקוח שהפך ליעיל, למהיר ולמקצועי יותר. אם כמנהלי חניון בודד או רשת גדולה של חניונים, המערכת פועלת בצורה המקצועית והאפקטיבית ביותר תוך כדי ניצול ומתקדם איכותי של המערכות.   

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

03-9632000

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה