תפעול חניון

תפעול חניונים שימוש במערכות מקיפות יותר

 

מערכות תפעולי חניון משולבים כיום במגוון הולך ומתרחב של מערכות טכנולוגיות מקיפות לצד מגוון של פתרונות חדשניים ומתקדמים ביותר, כל אלו מותקנים כיום במאות חניונים ברחבי הארץ ואף בעולם כולו. המערכות החכמות הן בעלות יכולת לספק פתרונות מקיפים למפעילי חניונים או לכל מאות אלפי הלקוחות המשתמשים בחניונים אלו בין אם הם קבועים או אורחים מזדמנים במקום. המערכת מאפשרת גם שילוב של מערכות מינויים מתקדמות ללקוחות הקבועים כמו אנשי עסקים העובדים במתחמים, אורחי מלונות, עובדי הקניונים ומתחמי הקניות, מבקרי בתי חולים וכיוצא באלו. שירותי חניה מתקדמים מאפשרים תפעול הכולל מערכת מתקדמת לניהול, גבייה ובקרה המסוגלת לזהות כל סיטואציה וכן לתת מענה אישי וייעודי לכל מצב ולכל לקוח.

 

מתעניינים במערכת תפעול חניון טכנולוגית מתקדמת? היכנסו כאן לפרטים נוספים.

 

תפעול לחניון - להוביל בתחום התכנון

 

תפעול של מקומות בעלי שטח גדול ועם תנועה מסיבית ודינאמית של רכבים או לקוחות לאורך היום כולו אינם עניין פעוט או קל. המערכת דורשת באופן טבעי הוספה של בקרה טכנולוגית מתקדמת שמבשרת את ההובלה בתחום תכנון וניהול מתחמי שטח גדולים. יש צורך בהתמחות בנושאי התקנת הציוד ושילוב של מערכות ביטחון אטרקטיביות, יש צורך לשלוט בבקרה ובתכנון ולהוביל בתחומים אלו, השליטה נדרשת גם בנושאים כמו מערכות של ניהול מצלמות אבטחה, מערכות הגנה מקיפות או שימוש במערכות בקרה על מספר הנכנסים והיוצאים, פיקוח על הולכי הרגל, הנהגים, העובדים ועוד.

 

תפעול החניון לתפעל ברמה הגבוהה ביותר

 

חברת תפעול חניונים מתקדמת צריכה לשים את הדגש על שלבי התכנון שיהיו ברמה הגבוהה ביותר, למשל לספק את המערכות המובילות ביותר מהיצור האיכותי ביותר, לשלב אותם למערכת אפקטיבית אחת שתוכל להיות מספיק יעילה ומקיפה לאבטח ולפקח על מתחמי ענק גדולים. עם תפיסת ביטחון גבוהה ומקצועית ביותר בשילוב של יכולות תפעול מתקדמות, מערכות האבטחה צריכות להיות משולבות יחד ומובילות את נושא הבקרה או השליטה במתחמים הרבים. היתרונות בשילוב של הטכנולוגיה הן בולטות בשטח: המערכת מתפעלת ברמה גבוהה יכולות איתור של מקרי נזק, פריצה, פיקוח על כניסה ויציאה ועד לתחומים של חיסכון בכוח אדם והגברת הביטחון. נושאים אלו שופרו לאין הכר לאור כניסת המערכת החכמה. היעילות המרבית הוכיחה עצמה לאורך השנים גם בתחום השירות ללקוח שהפך ליעיל, למהיר ולמקצועי יותר. אם כמנהלי חניון בודד או רשת גדולה של חניונים, המערכת פועלת בצורה המקצועית והאפקטיבית ביותר תוך כדי ניצול ומתקדם איכותי של המערכות.   

 

תפעול חניון עם המומחים המובילים בתחום

 

לא ניתן להפקיר טיפול בחניונים בידי חובבים, ובייחוד כאשר המערכות משרתות מבנים עצומים ומיליוני לקוחות, לכן יש להפקיד את כל הניהול בידי המומחים המובילים בתחום.  

 

הדרך הטובה ביותר לתפעול חניון

 

מערך האחזקה המקצועי יהיה קריטי וחשוב בכל שלב. השירות ללקוח יהיה הגורם החשוב ביותר כי הרי בסופו של דבר הוא זה שמקבל את השירותים במקום וכן את הרושם הראשוני. ולכן חשוב שרק אנשי מקצוע מובילים ינהלו את התחום ויהיו מוכנים לטיפול מידי בשטח בכל תקלה במערכות המידע המחשבים, החשמל השערים המכאניים ועוד.

 

טעויות לא מודעות שפוגעות בהצלחת הפעלת החניון שלך

 

המפגש הראשוני של מבקרים בכל נכס יהיה בחניון. בין אם זהו חניון תת קרקעי או פתוח, התפעול יוצר רושם רב במשתמש במתקן עם כניסתו ועל תדמית הבניין כולו לכן, לתפעול החניון משמעות רבה בכל מבנה וכלל תשומת לב רבה לפרטים – החל מאבטחה, יעילות, אמינות, ניהול פיננסי ושירות ועד לתחזוקת הציוד והניקיון במקום, לכן יש להטיל משימה זו רק על בעלי ניסיון וידע מקצועי רב, כך שכל חניון שלך יהיה תמיד בידיים הטובות ביותר. לכן כחלק מהשירותים שיש לספק אותם בצורה מקצועית ואיכותית ביותר חשוב לנהל גם חדר בקרה המופעל לאורך היממה כולה ועל ידי אנשי צוות המיומנים בלבד, עם מעקב ומערך שירות לקוחות שיספק מענה עבור כל בעיה או תקלה העולה ברגע האמת. חשוב שהתפעול יהיה עם מינימום טרחה ללקוח החל מהניהול הכספי של שירותי החניון ועד לניהול האחזקה, ועם חברה לה ניסיון של שנים רבות עם כל הידע וההבנה המעמיקה בנושא ולכל צורך של תפעול חניון והתאמתו לעידן החדש. לשימוש במערכת ניהול חניונים חכמה חשיבות גדולה והיא עונה על הצרכים התפעוליים של כל חניון עם מערכת הפועלת בהצלחה רבה בחניונים מתקדמים בעולם ומתאימה למוסדות ממשלתיים, לבתי מלון ,לבתי חולים ועוד. המענה המקצועי לכל בקשה של בעל מגרש המעוניין להעביר את הניהול המגרש לחברה המתמחה בתפעול חניונים, היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

 

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

   03-9632000 

                

 

 

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה