שערים ומחסומים

שערים ומחסומים - מערכת ניהול חכמה

 

מערכות ניהול חניונים שתענה באופן חכם על כל צורך תפעולי או שיווקי של מפעילי חניונים היא הדבר הבא בעולם העתידני בתחום זה. בשוק העולמי או הישראלי מערכות הניהול הופכות לעתירות בטכנולוגיות משוכללות ומשלבות פיתוחים עתידניים מרשימים. מערכת ניהול חכמה עם הפעלה של מחסומים או שערים באמצעות טכנולוגיות חדישות ומתקדמות מתאימה ליישומים רבים ומגוונים, עבור המגזר הפרטי או העסקי, כמו גם עבור מערכות ענק כגון מרכזי קניות משולבים באזורי סחר ובנייני משרדים, עבור חניוני ענק בבתי חולים, מערכות דיגיטליות של מחסומים ושערים בבתי מלון, בשדות התעופה וכיוצא באלו.

 

שערים ומחסומים - התאמה לכל דרישה

 

כל צורך תפעולי או שיווקי נענה בקלות רבה כיום עם המערכות התפעוליות המתקדמות המציבות את החניונים באפשרות למתן שירות יעיל ומתקדם יותר.  המערכת מתאימה לכל דרישה ונבנית בהתאם לדרישות הייחודיות לכל לקוח ולקוח. המערכת אף מסוגלת לנהל כמה חניונים במקביל כמו גם חניון אחד בודד, המיקום יכול להתפזר בכמה חניונים ברחבי העיר ובשטחים גדולים הכוללים אזורים רבים ומסועפים, בכל מקרה המערכת תומכת במתן מענה מקיף עם שליטה מלאה של מפעילי החניון כמו גם בקרה על העובדים.

 

שערים ומחסומים - מענה מתקדם ושירות מקצועי יותר

 

תחום החניונים גם הוא עובר מהפכה טכנולוגית של ממש ומתאים עצמו למציאות המתקדמת של ימים אלו אם בשירות ואם בתחזוקת החניונים. ובוודאי עבור בעלי נכסים ושטחים רבים המערכת המתקדמת הזו מעניקה מענה מקצועי מקיף ומושלם לניהול איכותי ואמין יותר. תפוקת הרווחים גם היא מושפעת לחלוטין מן המערכת המודרנית המשולבת כיום בהצלחה רבה ובאופן מואץ בחניונים ברחבי העולם והארץ כמערכת אמינה במיוחד. חברות הניהול מקבלות למעשה מערכת טכנולוגית מתקדמת במסגרתה הם מסוגלים לתכנן ולבצע הרבה יותר מבעבר ולמקסם את הרווחים. גם השירות ללקוח הופך למתקדם יותר, מהיר, איכותי ומקצועי המעניק מגוון רחב יותר של פתרונות לכל מקרה של שאלה, תקלה או טיפול בנזקים. מערכות ההתראה והבטיחות המשולבים במיזם החכם מאפשרים ביטחון רב ומקיף יותר הן ללקוחות והן לבעלים. מגוון האמצעים המתקדמים מאפשר שירות מהיר, מקצועי ואמין לעיתים ללא מעורבות כלל של נציג במקום תוך ניצול היתרונות הדיגיטליים האיכותיים והמהירים ביותר כיום. אין ספק כי לכאורה תחום מיושן של ניהול חניונים הפך לטכנולוגי ועתידני בצעדים גדולים הודות לשילוב של מערכות מתקדמות וחדישות המציבות סטנדרטים חדשים בתחום הניהול והשירות בחניונים לכל לקוח ונהג.     

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

   03-9632000 

                

 

 

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה