ציוד חניון

ציוד חניון - שילוב האמצעים המקצועיים ביותר

 

נושא תפעול חניונים משולב כיום במערכות טכנולוגיות מתקדמות הכוללות מגוון רחב של שערים חשמליים מתקדמים, מערכות הכוללות אמינות רבה, תוכנות דיגיטליות איכותיות לניהול פיננסי יעיל יותר של המערך העסקי, וכן לשם יישום מערכות בקרה ותפעול בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר בעולם. האמצעים המקצועיים ביותר בתחום מערכות ניהול חניונים נדרשים גם לרמת אמינות גבוהה, שילוב של ציוד מתקדם ומקצועי והכל תוך כדי שימת הלקוח במקום הראשון עם מתן השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

 

ציוד חניון - גמישות מרבית וטכנולוגיה היקפית מתקדמת

 

בהתאם לצרכי הלקוחות הרבים עם נתונים תחת שינויים ותוך כדי קריאה של אופן התנועה בחניון, מתי מתרחשים העומסים הגבוהים ביותר, האם הטיפול בשאלות הלקוחות או במקרים שונים של תקלות הוא מהיר, יעיל ואפקטיבי? האם נוצרים תורים ארוכים הנמשכים זמן רב, ושאלות רבות אחרות מסוג זה, כל אלו נמצאים כיום תחת בקרה תמידית המעניקה לניהול החניון יתרון משמעותי בהבנת השטח ובשיפור הניהול כולו. הגמישות המרבית של תוכנות הניהול הטכנולוגיות המתקדמות לצד מתן השירות המקיף הטוב ביותר ללקוח, הפכו את נושא ניהול החניונים לעתידניים ולנוחים הרבה יותר.

 

ציוד חניון - פשוט אך גם מתקדם

 

אמנם הטכנולוגיות כיום בתחום שילוב מערכות טיפול בחניונים הפכו למתקדמים ובעיקר למשולבי תוכנות דיגיטליות חדשניות, אך כל אלו הפכו גם את השימוש במערכות כמו גם את הניהול במקום לפשוטים הרבה יותר. במקומות רבים אף מערכות השימוש כוללות זיהוי מקיף של מספר הרכב ללא צורך בשימוש בפתקיות או בשומרי כניסה והשימוש במערכת ידידותי למשתמש, יעיל ומהיר ביותר. כל אלו הפכו את הציוד כיום כמתאים עצמו בהתאמה רבה יותר לסביבה הכללית של שטח החניון ושל הלקוחות הנעים בו. למרות פחות מעורבות של יד אדם בתפעול החניון, המערכת התרחבה במתן שירות מקצועי יעיל ומהיר יותר תוך כדי תפעול של מערכות פיקוח ובקרה רחבים יותר. מערכות התפעול המותקנות כיום גם ברחבי העולם נותנות מענה מקצועי והקיפי לדרישות המתקדמות ולעומס של ניהול כמה שטחי חניונים במקביל וממקומות שונים. גם מגוון הלקוחות ההולך וגדל כאורחים במתחמים השונים זוכה לקבל למענה מקצועי וחדיש יותר המתקדם ברוח פיתוחי הזמן. הנושאים המגוונים בתחום הניהול כמו נושאי בקרה, ייעול, שירות ללקוח, נושאים כמו יצירת אבטחה או גביה אפקטיבית הפכו יעילים יותר, כך שניתן כיום בקלות רבה יותר לתת מענה מיוחד לכל לקוח באופן אישי ואדיב יותר.

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

03-9632000

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה