ציוד חניון

ציוד חניון - שילוב האמצעים המקצועיים שחשובים לך

 

נושא תפעול חניונים משולב כיום במערכות טכנולוגיות מתקדמות הכוללות מגוון רחב של שערים חשמליים מתקדמים, מערכות הכוללות אמינות רבה, תוכנות דיגיטליות איכותיות לניהול פיננסי יעיל יותר של המערך העסקי, וכן לשם יישום מערכות בקרה ותפעול בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר בעולם. האמצעים המקצועיים ביותר בתחום מערכות ניהול חניונים נדרשים גם לרמת אמינות גבוהה, שילוב של ציוד מתקדם ומקצועי והכל תוך כדי שימת הלקוח במקום הראשון עם מתן השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

 

האם בכלל כדאי להשקיע בציוד לחניונים? מה השיקולים המובילים?

 

בהתאם לצרכי הלקוחות הרבים עם נתונים תחת שינויים ותוך כדי קריאה של אופן התנועה בחניון, מתי מתרחשים העומסים הגבוהים ביותר, האם הטיפול בשאלות הלקוחות או במקרים שונים של תקלות הוא מהיר, יעיל ואפקטיבי? כאן נכנס השיקול של כדאיות התקנת מערכת בקרה של ציוד חניונים.

מערכת בקרת הציוד לניהול החניון באופן אוטומטי חוסך ברוב המקרים עשרות שעות עבודה ידניות ובכך מאפשר להנהלת החניון גם לקבל תמונה עדכנית על תנועת הרכבים בחניון, מספר החניות הפנויות, בזמן אמת.

כך נחסך הצורך בסדרן חניה במשרה מלאה.

 

ניתוח התנהגות הרכבים באופן סטטיסטי

 

המערכת גם נותנת פידבק בדיעבד לניתוח סטטיסטי האם נוצרים תורים ארוכים בכניסה לחניה הנמשכים זמן רב. ושאלות רבות אחרות מסוג זה, כל אלו נמצאים כיום תחת בקרה תמידית המעניקה לניהול החניון יתרון משמעותי בהבנת השטח ובשיפור הניהול כולו. הגמישות המרבית של תוכנות הניהול הטכנולוגיות המתקדמות לצד מתן השירות המקיף הטוב ביותר ללקוח, הפכו את נושא ניהול החניונים לעתידניים ולנוחים הרבה יותר.

 

ציוד לחניונים - פשוט אך גם מתקדם

 

אמנם הטכנולוגיות כיום בתחום שילוב מערכות טיפול בחניונים הפכו למתקדמים ובעיקר למשולבי תוכנות דיגיטליות חדשניות, אך כל אלו הפכו גם את השימוש במערכות כמו גם את הניהול במקום לפשוטים הרבה יותר. במקומות רבים אף מערכות השימוש כוללות זיהוי מקיף של מספר הרכב ללא צורך בשימוש בפתקיות או בשומרי כניסה והשימוש במערכת ידידותי למשתמש, יעיל ומהיר ביותר. כל אלו הפכו את הציוד כיום כמתאים עצמו בהתאמה רבה יותר לסביבה הכללית של שטח החניון ושל הלקוחות הנעים בו. למרות פחות מעורבות של יד אדם בתפעול החניון, המערכת התרחבה במתן שירות מקצועי יעיל ומהיר יותר תוך כדי תפעול של מערכות פיקוח ובקרה רחבים יותר. מערכות התפעול המותקנות כיום גם ברחבי העולם נותנות מענה מקצועי והקיפי לדרישות המתקדמות ולעומס של ניהול כמה שטחי חניונים במקביל וממקומות שונים. גם מגוון הלקוחות ההולך וגדל כאורחים במתחמים השונים זוכה לקבל למענה מקצועי וחדיש יותר המתקדם ברוח פיתוחי הזמן. הנושאים המגוונים בתחום הניהול כמו נושאי בקרה, ייעול, שירות ללקוח, נושאים כמו יצירת אבטחה או גביה אפקטיבית הפכו יעילים יותר, כך שניתן כיום בקלות רבה יותר לתת מענה מיוחד לכל לקוח באופן אישי ואדיב יותר.

 

רווחים שמושפעים מניהול טכנולוגיית ציוד חניון

 

שילוב של מערכות טכנולוגיות מתקדמות הוא קריטי ומשמעותי בכל הקשור לציוד וניהול חניון. חניונים למשל כוללים כיום מגוון גדול של אפשרויות הפעלה החל משילוב אלמנטארי של שערים חשמליים מתקדמים, ועד לשילוב של תוכנות דיגיטליות איכותיות לשם ניהול פיננסי יעיל יותר של הרווחים, כך שלטכנולוגיה תהיה השפעה ישירה על הגדלת הרווחים וזהו נתון חשוב. לכן כדאי ליישם בחניונים מערכות בקרה ותפעול שיהיו מתקדמים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. כיום האמצעים המקצועיים האלו נדרשים גם לרמת אמינות גבוהה, תוך כדי שילוב של ציוד מתקדם ומקצועי עם מתן שירות מסור ללקוח מהרגע הראשון ודגש על מתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ביותר.

 

ציוד חניון המגמה החדשה בתחום הציוד חניון

 

חשוב לעשות סדר בכל המידע הרב הקיים בנושא- הטכנולוגיות בנושא שילוב מערכות לשם ניהול וטיפול בחניונים הפכו לחדישים ביותר, ומשלבים מערכת מתקדמת הכוללת תוכנות דיגיטליות חדשניות, וכל אלו הפכו את השימוש במערכות ללקוחות וגם את הניהול במקום לפשוט הרבה יותר, ליוקרתי ולאמין מאד. במקומות רבים קיימות מערכות שכוללות למשל אמצעים לזיהוי מקיף של מספר הרכב כל זאת ללא שום צורך בשימוש הישן בנייר או בשומרים בפתקיות או בשומרים. גם השימוש בטכנולוגיה הזו מאד מתקדם ונוח להפעלה בנוסף הוא יעיל ומהיר הרבה יותר וחוסך בעלויות. כך הציוד כיום מתאים עצמו יותר לסביבה הכללית או של הלקוחות הנוסעים בו. למרות שכמעט ואין מעורבות של יד אדם בתפעול החניון, המערכת נותנת מענה רחב יותר במתן שירות מקצועי יעיל ומהיר יותר  ללקוחות, ועם מערכות פיקוח ובקרה רחבים מאד. מערכות תפעול אלו נותנות מענה מקצועי והקיפי לדרישות החדשות ולעומס הרב של ניהול כמה שטחי חניונים ולעיתים ממקומות מרוחקים.

 

השקעה משתלמת ביותר

 

נשאלת השאלה האם בכלל כדאי עדיין להשקיע בציוד לחניונים? ומהן המגמות המובילות היום ?

והתשובה היא חד משמעית - מכשור לחניון יתרום רבות לארגון שלך והרבה יותר מאשר בעבר, המגמות הן טכנולוגיה מתקדמת שמחליפה את האדם ויוצרת סביבה ארגונית משוכללת, חסכונית, מרהיבה ויעילה הרבה יותר.

 

 

הצמיחה שלך בתחום בקרת רכבים בחניון היא החלטה, פנה אלינו למידע נוסף

 

צוות הייעוץ המקצועי של אריאל וימזור הוא מהמובילים בישראל בענף ניהול החניונים. הידע שצברנו בטכנולוגיה ואופטימיזציה של התנהלות חניונים במדינת ישראל עומד כולו לרשותך.

היכולת להרוויח עוד מהחניון שלך תוך כדי צמצום ההוצאות הוא בראש מעיינינו. התייעלות המערכות היא הכרח ככל שמגמת הדרישה למקומות חניה הולכת וגדולה בהתאם לצמיחת כמות הרכב בכבישי הערים.

 

אני מזמין אותך לפגישה עם מומחי ציוד החניונים שלנו

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

   03-9632000 

                

 

 

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה