ניהול חניון

ניהול חניון - לנהל בצורה מוצלחת

 

מצבים של מציאת חניה יכולים להיות לא פשוטים עבור כל נהג ובמיוחד במקומות סואנים, לכן הקמתו של חניון איכותי יוכל לתת מענה הולם למצוקות חניה וכן להעניק שירות מקצועי ואמין לכל נהג. שילוב של כוח אדם איכותי בניהול של חניון חשוב למערך המקצועי וכן לשירות המסור שהלקוח מצפה לקבל. בראש ובראשונה האמינות היא הדבר החשוב ביותר במתן שירות ללקוח כמו גם בניהול חניונים. כל הצלחה בניהול עסק הכולל תזרים של מזומנים תשדר אמינות ואיכות, וחשוב להתהדר במערך מקצועי של צוות עובדים איכותי ומסור בכל שלב.

 

ניהול חניון - יצירת סביבת עבודה נעימה

 

המושג חניון יכול להיקשר בצורה שגויה למושגים של מקום אפלולי, רעוע ונטוש המנוהל בידי עובד מוזנח בלתי מקצועי או חסר מודעות של שירות. אולם ההפך הוא הנכון- עמדה מרשימה עם צוות עובדים מסביר פנים ומסור לכל מענה או בקשה הם רק חלק קטן מן השירות המקצועי והמיומן שלנו. גם נושא אמינות התמחור שלנו חשובים בכל שלב עם יצירת סביבת עבודה אמינה, הוגנת ונעימה שתשדר גם ללקוח את ההרגשה הנעימה שאנחנו רוצים להעביר אליו. מערכות של צילום והקלטה יוצרות גם הן את המיגון הנדרש כאשר הלקוח יודע כי הרכב שלו נמצא בידיים הטובות ביותר. נושאים של אבטחה ושירות מסור חשובים לנו ביותר והאבטחה המקיפה שלנו מונעת כל מצב של יצירת נזק, מטרד, גניבה או פריצה לרכבים החונים.

 

ניהול חניון - לספק את כל המידע

 

המערכת שלנו ברחבי החניון מספקת את כל המידע הנדרש הן לגבי אופן השירות המקצועי והן לגבי המידע הכללי שניתן לספק ללקוח ולנהגים. באמצעות מערכת אבטחה מקיפה אנו נמצאים עם היד על הדופק בכל הקשור למתן השירות המקצועי והאיכותי ביותר תוך שמירה על האבטחה וההגנה במקום מפני כל נזק בלתי צפוי. מחירי החניון מותאמים באופן היעיל והאפקטיבי ביותר לנוחות צרכי הנהגים. אנו מתחשבים בשעות העומס באופן מקיף ויום יומי עם תגובה מידית לכל שינוי. החברה מספקת מענה מקצועי בנושא שירות הלקוחות עם שירות איכותי לאלפי לקוחות מרוצים בכל יום. ההקפדה על נושאים כמו ניקיון, תיאורה מקצועית, שטחים רחבים, הכוונה ומתן מענה לכל תלונה או בקשה, שירות מסור ומקצועי של העובדים ויחס לבבי לכל לקוח חשובים לנו בכל שלב ורגע. אנו מאמינים שהלקוח צריך לקבל תמורה מלאה והוגנת למחיר ששילם ואף הרבה מעבר לכך.  

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

   03-9632000 

                

 

 

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה