מערכות בקרה לחניון

מערכות בקרת חניונים - מערכות מקצועיות וחכמות

 

בעת תכנון ייצור ופיתוח מערכות שונות המשלבות פתרונות טכנולוגיים שונים, כל תחום צועד אל עבר שנות האלפיים וצריך להישאר מעודכן ומתקדם. כמויות השינויים והמערכות שניתן יהיה לשלב כיום בכל תחום הן עצומות ואף בלתי צפויות. איש מעולם לא תאר לעצמו כי גם תחום ניהול חניונים יעבור קידום של ממש עם שילוב של עשרות מערכות מקצועיות וחכמות. ההתמחות שלנו בתחומי הקמת מערכת בקרה מתקדמת לחניונים נוסתה בהצלחה רבה ומשווקת בצורה מתקדמת ביותר.

 

מערכת בקרה לחניון - שליטה מתקדמת על כל חניון

 

שילוב של מערכת דיגיטלית מתקדמת בניהול חניונים יוצר כיום אפשרויות רבות לניהול חכם יותר בתחום זה עם מערכת רחבה של יותר בנושאי בקרה או שליטה על חניונים. למעשה כיום מערכות השליטה כל כך חדשניות ומתקדמות שהן מאפשרות ניהול בשלט רחוק וצמצום בכוח אדם פיזי במקום דבר היכול להעניק מחירון משתלם יותר ללקוחות מבלי לפגום בשירות המקצועי והזמין שיקבל בכל רגע.

 

מערכות לבקרת חניון - התאמה לצרכי השוק

 

השוק הישראלי אינו דומה לשוק הבינלאומי גם בתחום של ניהול חניונים, כיוון שהלקוח הישראלי שונה במהותו מלקוחות אחרים ברחבי העולם, אך יחד עם זאת נושאים כמו זמינות השירות, טיפול ומענה מהיר לכל בעיה או תקלה, וכן נושאים כמו מהירות, מקצועיות גבוהה או מחירים נוחים הם חשובים לכל לקוח מכל מדינה בעולם. לכן המערכת מתאימה עצמה באופן מדויק לצרכי השוק תוך כדי זיהוי של ממש של פלח הלקוחות המגיעים למקום, ועם זאת מעניקה שירותים מקצועיים איכותיים שחשובים לכל לקוח באשר הוא. מערכות הבקרה והשליטה הן מן המתקדמות בעולם עם ייצור של תוכנה ומערכת ידידותית למשתמש המעניקה נגישות לכל סוגי האוכלוסייה ולכל צורך. היא מתאימה עצמה בהצלחה גדולה לפלח שוק הלקוחות בישראל כמו גם מיישמת פתרונות כוללים לכל סיטואציה אפשרית בשטח במקרים של פריצה, תקלה, נזק או שיבושים אחרים ובלתי צפויים. עם תכנת ניהול מתקדמת הכוללת גם את כל המערך הכלכלי של בית העסק, אופן הניהול בצורה אמינה ומערכתית מגיע לשיאים חדשים שלא היו מוכרים בעבר. ההשפעה היא כמובן מידית ומורגשת גם על סך תנועת המכירות, הבקרה על ההכנסות וההוצאות וגם על העלאת רמת המודעות לנושאי שירות הלקוחות וזמינות לכל לקוח. המערכת נמצאת בשליטה מול מערכות מקיפות אחרות ויחד עם זאת היא נוחה ופשוטה לתפעול הן למנהל החניון והן ללקוחות הרבים.  

 

מערכות שליטה ובקרה לחניונים ולניהול שוטף של מערכות השליטה לחניון

 

חברת חניוני נכסי אריאל בעלת ניסיון ניהול של כ-1000 צמתים ברחבי מדינת ישראל במסגרת חוזי תפעול ארוכי טווח. החברה מומחית בתחום התקנת מערכות שליטה ובקרה לחניון וביצוע אחזקה שוטפת והתקנות חדשות בהתאם לצורך. מעבודותינו בין הצמתים המוחזקים כלולים 50% מהצמתים של תל אביב, 50% מכמות הצמתים של נתיבי ישראל וערים מרכזיות אחרות.

 

מערכת שליטה ובקרה לחניון מערכת מקצועית ואיכותית מהמתקדמות בעולם

 

חברתנו מתמחה בתכנון וייצור של מערכות חכמות לניהול, שליטה ובקרה של חניונים מהמתקדמות בעולם. הייצור כולל למעשה חומרה ותוכנה שהוא ידידותי למשתמש, תומך במגוון רב של אוכלוסיות המשתמשות במערכת וכן מותאם בדיוק רב ומיוחד לצורכי השוק בארץ.

 

מערכות לשליטה ולבקרה לחניון מקצועיות ואמינות

 

כל הניהול הכספי או התפעולי לחניונים השונים תחת ניהול החברה מתאפיינים באמינות וברמת מקצועיות גבוהה ביותר, הגמישות לשילוב של מערכות נוספות על פי צרכי הלקוח הוא רב ביותר. לצד הקדמה הרבה בתחום והטכנולוגיות המתקדמות של המערכת הדגש הוא גם על הפשטות בשימוש וזאת כמובן לטובת הלקוחות בחניונים השונים, וכמו כן אנו שמים דגש רב על סוג הציוד האיכותי והעמיד שיותאם לסביבת החניון. עם כלל המערכות ומגוון הפתרונות החדשניים והמתקדמים של החברה, שאנו מציעים אנו מהווים כבר את הבחירה המקצועית הטבעית של מאות חניונים ברחבי הארץ תוך כדי מתן פתרונות מקיפים מספקים הן לבעלי ומפעילי החניונים והן למיליוני משתמשים בכל יום כאשר כל מערכות הניהול, הבקרה והגבייה של החברה נותנות מענה ייעודי לכל לקוח על הצד הטוב ביותר. ניהול החניון כולל שליטה ובקרה מלאה לאורך כל היממה ועל כל תנועת הרכבים בכניסה וביציאה מחניון. המערכת מנפיקה רישום תנועות בזמן אמת ועוד. יתרונות המערכת הן רבות, החל מחסכון כספי בשומר לשם פתיחת שערים, מתן תמיכה ושירות ללא עלויות יקרות, ניהול ואחסון כל המידע החשוב בשרתים ייחודיים. ועד לאופציות כמו חיבור לשלטי לד לשם הצגת הודעות מהמערכת, אופציות לדיירים לשם ניהול ושליטה של כל דייר על החניות המוקצות ועוד.

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

   03-9632000 

                

 

 

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה