מערכות בקרה חכמות לחניון

מערכות בקרה לחניון - מערכות מקצועיות וחכמות

 

בעת תכנון ייצור ופיתוח מערכות שונות המשלבות פתרונות טכנולוגיים שונים, כל תחום צועד אל עבר שנות האלפיים וצריך להישאר מעודכן ומתקדם. כמויות השינויים והמערכות שניתן יהיה לשלב כיום בכל תחום הן עצומות ואף בלתי צפויות. איש מעולם לא תאר לעצמו כי גם תחום ניהול חניונים יעבור קידום של ממש עם שילוב של עשרות מערכות מקצועיות וחכמות. ההתמחות שלנו בתחומי הקמת מערכת בקרה מתקדמת לחניונים נוסתה בהצלחה רבה ומשווקת בצורה מתקדמת ביותר.

 

מערכות בקרה לחניון - שליטה מתקדמת על כל חניון

 

שילוב של מערכת דיגיטלית מתקדמת בניהול חניונים יוצר כיום אפשרויות רבות לניהול חכם יותר בתחום זה עם מערכת רחבה של יותר בנושאי בקרה או שליטה על חניונים. למעשה כיום מערכות השליטה כל כך חדשניות ומתקדמות שהן מאפשרות ניהול בשלט רחוק וצמצום בכוח אדם פיזי במקום דבר היכול להעניק מחירון משתלם יותר ללקוחות מבלי לפגום בשירות המקצועי והזמין שיקבל בכל רגע.

 

מערכות בקרה לחניון - התאמה לצרכי השוק

 

השוק הישראלי אינו דומה לשוק הבינלאומי גם בתחום של ניהול חניונים, כיוון שהלקוח הישראלי שונה במהותו מלקוחות אחרים ברחבי העולם, אך יחד עם זאת נושאים כמו זמינות השירות, טיפול ומענה מהיר לכל בעיה או תקלה, וכן נושאים כמו מהירות, מקצועיות גבוהה או מחירים נוחים הם חשובים לכל לקוח מכל מדינה בעולם. לכן המערכת מתאימה עצמה באופן מדויק לצרכי השוק תוך כדי זיהוי של ממש של פלח הלקוחות המגיעים למקום, ועם זאת מעניקה שירותים מקצועיים איכותיים שחשובים לכל לקוח באשר הוא. מערכות הבקרה והשליטה הן מן המתקדמות בעולם עם ייצור של תוכנה ומערכת ידידותית למשתמש המעניקה נגישות לכל סוגי האוכלוסייה ולכל צורך. היא מתאימה עצמה בהצלחה גדולה לפלח שוק הלקוחות בישראל כמו גם מיישמת פתרונות כוללים לכל סיטואציה אפשרית בשטח במקרים של פריצה, תקלה, נזק או שיבושים אחרים ובלתי צפויים. עם תכנת ניהול מתקדמת הכוללת גם את כל המערך הכלכלי של בית העסק, אופן הניהול בצורה אמינה ומערכתית מגיע לשיאים חדשים שלא היו מוכרים בעבר. ההשפעה היא כמובן מידית ומורגשת גם על סך תנועת המכירות, הבקרה על ההכנסות וההוצאות וגם על העלאת רמת המודעות לנושאי שירות הלקוחות וזמינות לכל לקוח. המערכת נמצאת בשליטה מול מערכות מקיפות אחרות ויחד עם זאת היא נוחה ופשוטה לתפעול הן למנהל החניון והן ללקוחות הרבים.  

 

אריאל וימאזור בקרת תנועה וחניה

03-9632000

אריאל וימאזור

בקרת תנועה וחניה